Vesti:

Predlog Foruma: 30.09. Aston Villa - Brighton mojtip: 3+ @ 1,42 ==> 6:1

Glavni meni
Welcome to mojtip. Please login or sign up.

29 Mar, 2024, 06:04

Login with username, password and session length

Družimo se...

Administrator:
2023-09-24, 19:20:51
Pozdrav

Aktuelne teme

članova
Stats
  • Ukupno poruka: 341
  • Ukupno tema: 89
  • Online today: 99
  • Online ever: 99
  • (danas u 05:50)
Prisutni korisnici
Users: 0
Guests: 91
Total: 91

30.09.2023. Aston Villa - Brighton

Započeo Administrator, 30 Sep, 2023, 00:09

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Administrator

30.09.2023. u 13:30

Aston Villa - Brighton 

Aston Villa posle šest kola se nalazi na šestoj poziciji sa četri pobede i dva poraza. Ali ono što je za ovu utakmicu specifično (a to isto ću spomenuti i za Brighton) je neverovatan podatak da u šest prvenstvenih utakmica Ville je bilo 22 gola, odnosno svaki susret se završio sa bar 3+. Za susret su spremni i Diego Carlos i Bertrand Traore, dok je siguran izostanak Leona Baileya i Alexa Morena a pod znakom pitanja zbog povrede je nastup Jacoba Ramseya.

Brighton kao i Aston Villa u prvih šest kola nije odigrao utakmicu sa manje od četri gola postigavši čak 18 i primivši 8 pa sa pet pobeda i jednim porazom se nalaze na trećoj poziciji. Oni za ovaj susret ne mogu računati na Pascala,  Milnera i Lallanu. Za meč je spreman ponovo Evan Ferguson ali je pitanje da li će zaigrati od prvog minuta.

Tradicija je na strani domaćina koji je od 28 prvenstvenih susreta osvojio 14 dok je samo 4 izgubio a u poslednja četri je pobedio. Ipak ovaj put bih se usredsredio na golove i to pre svega zbog statistike. Ako ova dva tima pokažu igru kao do sada, to bi onda trebalo da bude utakmica za uživanje i jedino se pribojavam sudije Andrew Maleya, koji ove sezone prvi put ima ulogu glavnog sudije. Ja ću verovatno online sačekati 10 ili 15 minut kad kvota bude malo veća

Aston Villa - Brighton 3+ @ 1,42
I kad je teško, nije teško biti fin!   ;)

Administrator

Citat: Administrator poslato 30 Sep, 2023, 00:09 30.09.2023. u 13:30

Aston Villa - Brighton

Aston Villa posle šest kola se nalazi na šestoj poziciji sa četri pobede i dva poraza. Ali ono što je za ovu utakmicu specifično (a to isto ću spomenuti i za Brighton) je neverovatan podatak da u šest prvenstvenih utakmica Ville je bilo 22 gola, odnosno svaki susret se završio sa bar 3+. Za susret su spremni i Diego Carlos i Bertrand Traore, dok je siguran izostanak Leona Baileya i Alexa Morena a pod znakom pitanja zbog povrede je nastup Jacoba Ramseya.

Brighton kao i Aston Villa u prvih šest kola nije odigrao utakmicu sa manje od četri gola postigavši čak 18 i primivši 8 pa sa pet pobeda i jednim porazom se nalaze na trećoj poziciji. Oni za ovaj susret ne mogu računati na Pascala,  Milnera i Lallanu. Za meč je spreman ponovo Evan Ferguson ali je pitanje da li će zaigrati od prvog minuta.

Tradicija je na strani domaćina koji je od 28 prvenstvenih susreta osvojio 14 dok je samo 4 izgubio a u poslednja četri je pobedio. Ipak ovaj put bih se usredsredio na golove i to pre svega zbog statistike. Ako ova dva tima pokažu igru kao do sada, to bi onda trebalo da bude utakmica za uživanje i jedino se pribojavam sudije Andrew Maleya, koji ove sezone prvi put ima ulogu glavnog sudije. Ja ću verovatno online sačekati 10 ili 15 minut kad kvota bude malo veća

Aston Villa - Brighton 3+ @ 1,42
:)
I kad je teško, nije teško biti fin!   ;)