Author Topic: Dubl dana 17.09.  (Read 66 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +36/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Dubl dana 17.09.
« on: 17. Sep 2017. u 09:44:12 »
Napoli - Benevento

Napoli je u prva tri kola zabeležio tri pobede sa gol razlikom 9-2 i u sva tri meča su postigli tri gola. [size=78%][/size]
Istina u LŠ protiv Šahtjora su izgubili sa 2:1 ali mislim da je odluka da Martens veći dao utakmice provede na klupi bila zaista potcenjivačka od strane trenera Sarija, koji za ovaj susret ima sve igrače na raspolaganju.

Gosti prvi put igraju u Seriji A i pored sva tri poraza mora se priznati da i nedostatak sreće je tome doprineo jer su u prošlom kolu primili gol u poslednjoj minuti nadoknade. Trener Baroni ima izostanke u svim delovima tima pa tako nemože računati na Costu Cincirettia i Lombardia.

Posle salve kritika zbog poraza u LŠ, verujem da je prosto neverovatno očekivati da Napoli izgubi ovaj susret, naprotiv, kvalitet i iskustvo su potpuno na strani domaćina pa smelo tipujem da će već u prvom poluvremenu postići dva gola. Kvota se kreće oko 2,10.
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +36/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Re: Dubl dana 17.09.
« Reply #1 on: 17. Sep 2017. u 10:04:49 »
Brondby - Aalborg

Brondby je zahvaljujući odličnim igrama pred svojim navijačima i sa četri pobede i gol razlikom [size=78%][/size]
12-3 trenutno na trećoj poziciji. Koliko vidim većih izostanaka ne bi trebalo da bude .

Aalborg još nema pobedu na gostovanju, ustvari u prošlom kolu su na svom terenu ostvarili prvu pobedu protiv Silkeborga. Veoma loša forma i igra od prošle sezone se nastavlja i ako realno sagledamo stvari, zaista će teško ove sezone da izbegnu ispadanje sem ukoliko u klubu ne bude većih promena.

Očekujem da u ovom susret već u prvom pluvremenu bude golova i to barem dva, međutim kao i uvek opreznost. Zato sam se opredelio za AH golovi u prvom poluvremenu i to 1 gol gde je kvota oko 1,60.

Ukoliko na ovom susretu u prvom poluvremenu bude samo jedan gol biće ukupna kvota 2,10 a u slučaju da bude bar dva onda je kvota preko 3,30 te stoga umereniji ulog i nadam se da ću i šesti put ove sezone biti u pozivi.

Želim Vam mnogo uspeha!
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13