Author Topic: Everton - Bornemouth 23.09.  (Read 33 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +36/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Everton - Bornemouth 23.09.
« on: 23. Sep 2017. u 15:17:52 »
Everton - Bournemouth

Domaćini su najzad pobedili i sa četri boda dočekuju goste koje su do sada na svom terenu uvek pobeđivali.
Dobra vest za domaćine je da su za ovaj susret potpuno spremni i Calvert i Oumar.

I gosti su posle četri poraza uspeli da upišu prva tri boda ali za razliku od domaćina jer je Tyrone definitivno ispao iz sastava zbog povrede.

Ovaj susret bi po mom skromnom mišljenju mogao biti među najefikasnijim u ovom kolu a golove očekujem u obe mreže pa bi tip GG sa kvotom oko 1,80 komotno mogao da se nađe u nekom sistemu.

Upravo sam dobio i sastave

Everton: Pickford, Martina, Holgate, Williams, Baines, Gueye, Schneiderlin, Klaassen, Rooney, Calvert-Lewin, Sigurdsson

Bornemouth: Begovic, A Smith, Francis, Aké, Daniels, Ibe, Gosling, Surman, Stanislas, King, Defoe
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +36/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Plymouth - Doncaster 23.09.
« Reply #1 on: 23. Sep 2017. u 15:29:12 »
Plymouth - Doncaster

Pa i u ovom susretu je teško odlučiti se koji tim je gore započeo sezonu. Pa iako su u poslednja četri susreta ova dva tima kao pobednici uvek bili igrači Plymoutha, ovaj put nekako imam utisak da nisu favoriti. Ipak i ovde sam se opredelio za tip GG, jer još uvek nemam potvrdu gostujućeg sastava, ali sam ubeđen da mogu postići gol a ako u timu zaista izostane Sawyer, onda je teško da će izbeći poraz.
Dakle kvota je oko 1,75 pa sa prethodnim tipom dostiže ukupnu kvotu preko tri.

Sobzirom da danas igram sa umerenim ulogom, nadam se da ću stići da napišem analize i za naredna dva susreta koja će se naći na sledećem tiketu i da ću do tada imati neku precizniju informaciju.

Želim vam mnogo uspeha
« Last Edit: 23. Sep 2017. u 15:34:50 by vojana »
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13