This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

1
Fudbal / Re: Chelsea - Burnley 22.04.2019.
« on: 23. Apr 2019. u 13:26:00 »
Chelsea - Burnley

Chelsea ima priliku da danas sa pozicije koja vodi u Ligu Evrope, bar na neko vreme zasedne na trću poziciju, naravno samo ukoliko pobedi. Dobra uvertira je bio i susret sa Slaviom gde su primili tri gola ali i postigli četri. Rudiger je i dalje povređen ali svi ostali su spremni.

Gostima su potrebna još samo dva boda da i teoretski obezbede opstanak. To će im zaista biti teško jer pored ovog susreta do kraja treba da gostuju Evertonu a dočekuju City i Arsenal. Nakon najdužeg niza poraza ove sezone (čak četri) nanizali su tri pobede, ali ono što oduševljava kod ovog kluba (bar mene) je činjenica da od početka februara samo u jednom susretu nisu postigli pogodak.

Od 87 prvenstvenih susreta čak 37 puta je pobedio Burnley a Chelse je dobio 32 iako nijedan od devet susreta u kupovima Burnley nije pobedio. Poslednja pobeda na Burnleya na Stamford Bridgeu je bila prošle sezone kad su već u prvom poluvremenu vodili sa 3:0 a domaćini su samo uspeli u nastavku postići dva gola, pa se susret završio 3:2 za Burnley. Po mojoj skromnoj proceni GG bi trebalo da bude narealniji tip koji u kladionicama plaća preko 2.10
respe)

2
Fudbal / Re: Bournemouth - Burnley 06.04.2019.

« on: 09. Mar 2019. u 00:18:42 »
Ta garancija izlazi prilikom izrade sistema, ali posto je sistem ispreturan ponovnim razmestajem tipova, verovatno je i garancija promenjena.