Author Topic: Osvrnuti se preko levog ramena  (Read 762 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +46/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Osvrnuti se preko levog ramena
« on: 13. Nov 2016. u 16:23:28 »
Nisam sportski stručnjak, niti sociolog, politikolog a još manje psiholog. Ova tema ima svrhu da iznesem moje mišljenje i stav prema događajima koji se odvijaju oko sporta a u suštini nepripadaju sportu ili govore više o onima koji čine takve stvari. Da iznesem svoj stav prema događajima, situacijama ili ljudima prema kojima ne bi trebalo da se osvrnem ni peko levog ramena ali neću da se ćutanje svati kao odobravanje.

Uspešnost jednog sportiste, u kolektivnim sportovima a pogotovo u pojedinačnim, se uglavnom meri dostignućima na velikim takmičenjima ili samim postignutim rezultatima. Kad neko postane jedan od najboljih na svetu (svih vremena) u nekom sportu on nikad više ne može i neće biti, po rezultatima, loš trkač, fudbaler, skakač ili teniser. Može biti van forme ili pshički nespreman ali neko ko je proglašen za najboljeg sportistu na svetu, ko je osvojio sva četri Gren slem turnira zaredom i što je uspelo samo još dvojici tenisera, pre svega zaslužuje čestitke ali još bitnije od čestitki su poštovanje i podrška.

SVI VI KOJI UPUĆUJETE KRITIKE U BILO KOM OBLIKU, BUDITE BAR JEDNOM LJUDI I PRIZNAJTE DA NIKAD U SVOM ŽIVOTU, NISTE I NEĆETE DOSTIGNUTI U ŽIVOTU REZULTATE KOJE JE DOSTIGAO NOLE. JOŠ GORE JE DA NEĆETE NIKAD BITI NI LJUDI KOJI ĆE IMATI BAR DELIĆ  ČOVEČNOSTI I KARAKTERA KOJE IMA ĐOKOVIĆ.

Sve vas (namerno malim slovom v) svrstavam u grupu navijača koji svom favoritu ili klubu daju podršku tako što vređaju pritivnike i raduju se protivničkim promašajima a ne pogocima i zasluženoj pobedi svog tima.

Osvrnite se oko sebe i svojim najbližima objasnite, šta ste to učinili da se oni osećaju ponosni zbog vas.

Sledeći put kad se budemo sreli, okrenuću se od vas, i neću se ni osvrnuti, čak ni preko levog ramena, jer nezaslužujete ni moju podršku ni moje društvo.

Vojislav Prijović
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Offline laki luzer

• Sistem Tipster
  • Ugled: +26/-0
    • View Profile
Re: Osvrnuti se preko levog ramena
« Reply #1 on: 21. Nov 2016. u 21:56:17 »
Ne možeš ti nekome ko cijeli život provodi slušajući nepismene praznoglave starlete, bilo da pričaju ili, zamisli pjevaju, pričati ovakve stvari i očekivati da ih razumiju.
Neka kažu kad su čuli da npr. Španci kritikuju Nadala ili Švajcarci Federera, pa ako oni misle da su najpametniji na svijetu neka isti taj svijet ubijede u to i nesumnjivo da će biti dobro nagrađeni.
« Last Edit: 21. Nov 2016. u 21:57:57 by laki luzer »

Offline zosima

• Tipster junior
  • **
  • Ugled: +0/-0
    • View Profile
Re: Osvrnuti se preko levog ramena
« Reply #2 on: 06. Dec 2018. u 22:04:58 »
Nema vise fer pleja ni u kolevci fudbala,pa sta ocekivati na ovim prostorima

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13