Author Topic: Uvek taj jedan par  (Read 3965 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mirko

• Tipster majstor
  • Ugled: +46/-0
    • View Profile
Uvek taj jedan par
« on: 12. Jan 2014. u 13:05:55 »
Kolege kladioni?ari, svako od nas je svetstan tog jednog para, kojeg treba dodati radi pove?anja dobitka ili ispunjenja nekog uslova na tiketu. Ne znam kako je kod vas, ali se kod mene obi?no dešava da kada god treba da dodam neki par radi gore navednog, on uvek pukne. Da li sam ja neki maler i ne ide mi ili je to generalno kod svih kladioni?ara.

Kod mene je uvek tako. Voleo bi da ?ujem ili pro?itam vase mišljenje.

Offline Dacha

• Administrator
  • Ugled: +15/-0
    • View Profile
Odg: Uvek taj jedan par
« Reply #1 on: 12. Jan 2014. u 15:44:39 »
??? ???? ?? ????, mirko.  :(

?? ?? ???????? ???????, ? ????? ??????? ?? ?? ?????????? ?????? ??????, ????? ?? "?????" ???????? ?? ???????? ??? ??? ????????, ?? ??? ??? ? ???? ? ????????.  kritika)

?????? ?? ????? ??????????? ?? ?? ????? ???????? ???????? ????? ????? ?? ??? 50 + ?????? ? ???? ????????? ???????? ???????.

?? ????? ???? ?????? ?? ??????????, ??? ????? ?? ?? ?? ?????? ??????????? ???????? ???, ??????????, ?? ??? ???????? ?? ??????. ??? ????? ???? ?? ???????.  ;)

Offline vojana

• Administrator
    • View Profile
    • www.mojtip.com
« Reply #2 on: 12. Jan 2014. u 16:20:59 »
Kad igrate jednu utakmicu statisti?ka Å¡ansa je 50% - 50%  svako dodavanje joÅ¡ jednog para je automatski statisti?ko smanjivanje Å¡ansi da tiket bude dobitan.

Kao što re?e Dacha, svakom se to dešava. Meni se za SMS nebrojeno puta desilo da 6-7 utakmica pogodim 5 ali se u predlogu uvek na?e ta ''jedna baksuz''.

Jedino nemogu da svatim Tipstere koji stavljaju po 10 i više utakmica na tiket a poga?aju 8 ili više i nikad se ''ne sete'' (verovatno zbog veli?ine dobitka) da odigraju bar sistem.
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Offline toto102

• Tipster junior
  • **
  • Ugled: +8/-0
    • View Profile
« Reply #3 on: 14. Jan 2014. u 00:30:00 »
a jesu sanse 50-50 ako postoje 2 moguca ishoda. Ako su u pitanju prelazi, konacan ishod, vise golova, pik, onda su sanse drugacije...  ;)

A fiksevi u sistemu su me kostali para i para. To je sastavni dio svakog tiketa, prvi ili zadnji par...
Mada odavno dobitak pojacavam uplatom, obilo mi se o glavu dodavanje parova...

Offline mirko

• Tipster majstor
    • View Profile
« Reply #4 on: 14. Jan 2014. u 07:52:43 »
Sve to stoji, ali nepisano pravilo da naj?eš?e pada tiket zbog tog jednog, dodatog para, a što je najgore, bar kod mene, uvek je to najmanja kvota i kao najsigurniji par.

Offline vojana

• Administrator
    • View Profile
    • www.mojtip.com
« Reply #5 on: 14. Jan 2014. u 21:14:46 »
a jesu sanse 50-50 ako postoje 2 moguca ishoda. Ako su u pitanju prelazi, konacan ishod, vise golova, pik, onda su sanse drugacije...  ;)

A fiksevi u sistemu su me kostali para i para. To je sastavni dio svakog tiketa, prvi ili zadnji par...
Mada odavno dobitak pojacavam uplatom, obilo mi se o glavu dodavanje parova...

da dobro je što si me ispravio. NA starom forumu sam jednom napisao o poznaniku (sad ve? redovno pijemo kafu) koji igra tako da se fix igra u ponedeljak ili ?etvrtak pa onda brani tiket. No to su sume malo ve?e (logi?no) i od 7-8 tiketa skoro uvek ima jedan dobitan. Desi se naravno vikenda kad sve pada, ali izbor utakmica mu je tri od subote, dve od nedelje a kona?ne kvote 20 pa naviše (i ne isplati se ako su manje). Tiket uvek brani da ima bar 10% zarade i to mu mnogo ?eš?e prolazi nego tiket.

Ali kao što sam govorio, svako je specifi?an i treba da na?e sistem koji mu najbolje ''leži''.
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Offline micha

• Tipster senior
  • Ugled: +10/-0
    • View Profile
« Reply #6 on: 04. Feb 2014. u 21:54:36 »
A zašto uopšte dodavati taj jedan par, jer kako narodna mudrost kaže - Bolje vrabac u ruci , nego golub na grani.
A onima koji igraju po desetak parova na tiketu i to u fiksu, predložio bi da igraju loto ( nagrada je mnogo ve?a, a sanse isto minimalne )

Offline mirko

• Tipster majstor
    • View Profile
« Reply #7 on: 07. Feb 2014. u 17:05:25 »
Micha, tu si u pravu, ali sigurno si nekada dodao neki par, ako ništa drugo, bar da ispuniš uslov ili prosto nisi znao koji par bi izbacio sa tiketa. Nije bitno da li je to tiket od 3, 4 ili 10 parova.

Offline srećko

• Tipster junior
  • **
  • Ugled: +15/-0
    • View Profile
« Reply #8 on: 07. Feb 2014. u 20:20:09 »
Ja sam danas dodao Lorienta - Sentetjen da razbijem maler vojani i igrao naravno keca.
Samo zato sam dodao taj par.

Offline toto102

• Tipster junior
  • **
  • Ugled: +8/-0
    • View Profile
« Reply #9 on: 08. Feb 2014. u 12:49:07 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13