Author Topic: 04.08.2018. Sunderland - Charlton  (Read 53 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +45/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
04.08.2018. Sunderland - Charlton
« on: 04. Aug 2018. u 10:55:59 »
Sunderland - Charlton

Za samo dve sezone Sunderland je iz Premier Lige dospeo u trću odnosno u Divitiju 1. Imali su bogat prelazni rok jer je otišlo desetak igrača a kako su malo i zaradili na njima odluka uprave je bila da se potrude da i dovedu nekoliko kvalitetnijih. Iako su u protekloj sezoni u ligi zabeležili svega sedam pobeda, mislim da je i dolaskom trenera Jack Rossa stvoren uslov da ove szone budu u užem krugu favorita za plasman u Championship

Charlton nije uspeo u play-offu i tako je došlo da malog rasula u klubu. Naime pet igrača je otišlo a još četri imaju mogućnost da to učine, dok su stigla samo dva pojačanja i to kao slobodni igrači. Lee Bowyer će imati muke da ponovo motiviše tim.

U međusobnom skoru gosti su nešto bolji sa dve pobede više. Poslednji put ova dva tima su se sastala u Premier Ligi i to davne 2005-te. Mora se priznati da je tih godina Charlton bio znatno uspešniji u duelima i da je u poslednjih šest susreta tri puta pobedio a tri puta je bilo nerešeno.

Neznatnu prednost dajem domaćinima iako izbegavam tipovanje u prvim kolima kad su timovi još neuigrani. Što se golova tiče iako je u poslednjih šest susreta čak četri puta bilo 4+ ja bih se suzdržao pa bi 2-3 gola bilo više nego realno.
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +45/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Re: 04.08.2018. Sunderland - Charlton
« Reply #1 on: 04. Aug 2018. u 15:49:15 »
Sunderland - Charlton 2:1  mpogod) mpogod)
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13