Author Topic: 12.08.2018. Southampton - Burnley  (Read 149 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +45/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
12.08.2018. Southampton - Burnley
« on: 12. Aug 2018. u 11:50:58 »
Southampton - Burnley

Domaćini su prodajom Dušana Tadića došao do novca kojim je kupio mladog golmana Manchester C., Angus Guna a drugo veće pojačanje je Jannik Vestergaard. Takođe je potpisao i Dany Ings pa je tako svaki deo tima dobio nešto novo. Koliko se može zaključiti svi igrači su zdravi i nema povređenih.

Burnley je ovu sezonu započeo u kvalifikacijama Lige Evrope. Izbacili su Aberdin u produžecima a prošle nedelje su na gostovanju u Istambulu odigrali 0:0. Moguće je da će utakmicu na golu započeti Joe Hart, ali je neizvestan nastup Chris Wooda. U izjavama trenera Seana očito je razočaranje što nisu uspeli da angažuju još neko jače pojačanje.

U 52 prvenstvena susreta, Burnley ima jednu pobedu više i to ostvarenu prošle sezone na gostovanju sa 1:0. U poslednjih šest susreta palo je 11 golova a samo jedan u prvom poluvremenu, što bi mogla biti tendencija i u ovom susretu zato i smatram da na susretu teško da će biti više od 2-3 gola. Prošle sezone je Burnley na samom početku napravio nekoliko iznenađenja uzevšvi bodove Chelseau, Tottenhamu i Liverpoolu i to na gostovanjima, uostalom i više bodova je osvojio na gostovanjima nego kod kuće. Pitanje je samo koliko će se ove sezone posvetiti evropi. Domaćini bi želeli da izbegnu neizvesnost opstanka, dok gosti opet najavljuju želju za visokim plasmanom. Pišući analizu i surfujući po netu za nekim podacima koji mogu biti bitni za susret, sve više sam ubeđen da bi susret mogao da se završi nerešenim rezultatom. Druga opcija bi bila možda i realnija a to je više golova drugo poluvreme a kvota se kreće oko 2,05. U svakom slučaju odluku donosim pred sam početak susreta.
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +45/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Re: 12.08.2018. Southampton - Burnley
« Reply #1 on: 12. Aug 2018. u 16:27:51 »
Osećaj je bio dobar, zavšilo se nerešeno a golova nije ni bilo  :pleas)
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Online kalimero

• Administrator
  • Ugled: +49/-0
    • View Profile
Re: 12.08.2018. Southampton - Burnley
« Reply #2 on: 12. Aug 2018. u 16:29:44 »
Osećaj je bio dobar, zavšilo se nerešeno a golova nije ni bilo  :pleas)
respe) ziveli)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13