Author Topic: Cardiff - Manchester U. 22.12.2018.  (Read 130 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +46/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Cardiff - Manchester U. 22.12.2018.
« on: 22. Dec 2018. u 14:49:42 »
Cardiff - Manchester U.

Posle prvih osam kola Cardiff je imao svega dva boda da bi od polovine oktobra uspeo da ostvari četri pobede (sve na svom terenu) i tako se izvuku iz zone ispadanja. Zato im pred kraj prvog dela prvenstva sve više fale kvalitetni igrači, jer spisak povređenih je sve duži pa koliko mogu da primetim često i sasvim neoporavljeni igrači nastupaju a tako je i za današnji susret najavljeno.

Novi trener Manchestera, Solskjaer ima izuzetno težak zadatak. Prvo da konsolidiše ekipu koja je u 17 kola skupila svega 26 bodova i za vodećim Liverpoolom trenutno zaostaje više od 20 bodova. Pa čak i za mestom koje vodi naredne sezone u Evropu zaostaju osam bodova. Toliko novca a ovakav rezultat, malo je ko očekivao. Lukaku je dobio odsustvo za praznike, Alexis je povređen, pod znakom pitanja je i nastup Smallinga, pa je prava sreća što je raspored i narednih utakmica takav da bi zaista mogli ući u seriju pobed

Tradicija je na strani gostiju jer su u 28 međusobnih susreta pobedili u 14 a šest izgubili. Ovaj susret bi po meni mogao biti žustriji nego obično. jer oba tima imaju sad već moranje a da li mogu to je teško reći. GG je po meni sasvim izvestan ali ću ipak probati GG3+ koji plaća oko 2.25

Srećno
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13