Author Topic: Huddersfield - Arsenal 09.02.2019.  (Read 105 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +46/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Huddersfield - Arsenal 09.02.2019.
« on: 09. Feb 2019. u 15:33:45 »
Huddersfield - Arsenal

Poslednje plasirani tim dočekuje ekipu koja je na poslednjih 5 gostovanja osvojila samo bod. Iako mnogi smatraju da bi gosti trebalo danas da imaju mnogo lakši zadatak, sobzirom da im je odbrana više nego šuplja a domaćini već više od 500 minuta nisu postigli gol, moja malenkost baš nije toliko ubeđena u to. Daleko od toga da Arsenal nije kvalitetniji i da nije favorit u ovom susretu ali mislim da će ipak primiti gol.
Zato je moj prvi tip za ovaj susret GG a drugi naravno pobeda Arsenala. Kvota za GG je nešto viša od kvote na pobedu Arsenala pa sam se ovaj put opredelio da podelim ulog i odigram GG3+ koji je 2,27 a drugu polovinu uložim na pobedu Arsenala ali sačekam 10 minut i uplatim uživo a verujem da će tada kvota dostići 1,80
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Offline kalimero

• Administrator
  • Ugled: +51/-0
    • View Profile
Re: Huddersfield - Arsenal 09.02.2019.
« Reply #1 on: 10. Feb 2019. u 12:18:30 »
 2_Zwinker) ziveli) respe)

Offline zosima

• Tipster junior
  • **
  • Ugled: +0/-0
    • View Profile
Re: Huddersfield - Arsenal 09.02.2019.
« Reply #2 on: 12. Feb 2019. u 21:54:37 »

Ovaj mec si odlicno razlozio na "sitne delove",a onda  uspesno  slozio kockice. I na kraju zasluzena nagrada za anticipaciju.

Svi upotrebljavaju sintagmu "Singl je zakon". To je sasvim tacno i neporecivo ali....    Nekako mi je draze da cekam da li ce mi se

nekakav sistem koji sam odabrao uklopiti ili ne. Tu je vise meceva isprepletano pa si u isto vreme na vise stadiona.

Zato volim da "rudarim" po Kalimerovim sistemima.    Sto rece nas Gligoric: "Vazan je proces u igri,a ne cilj". Valjda zato i nije postao

prvak jer je vise voleo lepu kombinaciju od sterilnog mata.  Na kraju-svi smo mi "od razlicitog testa zameseni" ,pa sto odgovara

jednom ne mora drugom.    Pozdrav i puno srece  I ne uzmite mi za zlo ovo "palamudjenje". (Niko nije savrsen!)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13