Author Topic: Watford - Arsenal 15.04.2019.  (Read 32 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +46/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Watford - Arsenal 15.04.2019.
« on: 15. Apr 2019. u 18:51:43 »
Watford - Arsenal

Od kraja decembra Watford na Vicarage Road-u nije osetio gorčinu poraza i time obezbedio mirnu završnicu u Premier Ligi a trenutno se nalaze u samoj sredini tabele, odnosno na desetoj poziciji. Prošli vikend su u produžecima obezbedili i finale FA kupa. Dans će nažalost morati da se odreknu usluga Holebasa koji se na tom susretu povredio a u timu takođe zbog povreda neće biti Domingosa i Creveleya.

Arsenal je kao domaćin više nego solidan, međutim zbog velikog broja poraza na gostovanjima je trenutno na 6. poziciji ali ako bi danas uspeo da pobedi, preskočio bi na tabeli Manchester U a ako bi to bilo uz goleadu onda čak i Chelsea koji ima i utakmicu više. Međutim moramo da računamo i na činjenicu da tokom nedelje treba da odigraju i revanš protiv Napolia, pa je pretpostavka da u timu ne bi trebalo da zaigraju roviti igrači kao recimo Xhaka.

U prvom delu prvenstva slavio je Arsenal sa 2:0 pa u ovom susret kad uzmem sve u obzir najrealnije vidim GG a domaćini bi zaista u ovom trenutku mogli biti blagi favoriti, iako kladionice to nevide na taj način
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13