Author Topic: ??? ???? ? ?????????...  (Read 4398 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mirko

• Tipster majstor
  • Ugled: +46/-0
    • View Profile
??? ???? ? ?????????...
« on: 22. Jan 2014. u 16:23:19 »
Ova tema je do malopre bila zaklju?ana. Zašto?

Ne sporim o tipu, trebalo bi da do?e, ali bi, ako ve? otvaraš novu temu, predložio bi da malo opširnije napišeš zašto igraš baš ovaj tip. Ovo je ipak tema za analize.

Offline Dacha

• Administrator
  • Ugled: +15/-0
    • View Profile
???: ??? ???? ? ?????????...
« Reply #1 on: 22. Jan 2014. u 16:29:00 »
????? ???? ????????? ??? ?? dragangera ????? ??? ?? ?????. ???? ??? ???????? ???? ??? ?? ?? ?????, ?????? ?? ?????????.

Offline dragangera

• Tipster majstor
  • Ugled: +8/-2
  • sve u svoje vreme
    • View Profile
« Reply #2 on: 22. Jan 2014. u 16:54:33 »
Ma ja sam zakljucao a zasto neznam. A da pisem na pigresno mesto pisem. Ali tesko se snalazim na novom forumu. Ako bi kolega Dacha ima vremena u dve recenice gde da pisem I sta da kliknem. Nkolega Mirko ne volim bas dugacke analize. Sve mi to dolazi iz srca I duse u jednom dahu. A posto obozavam skracene sisteme sve bi trebalo da ti bude jasno. A o ovoj analuzi neznam sta bi trwbalo vise da se kaze. Mancester je kao gost izgubio sa 1:2. A to mu je preostalo ako moze da uzme od trofeja za ovu godinu. Ici ce na pobedu I nadam sa da ce to doci sa tri gola. Mada mu odgovara I 1:0 I 2:0 da bi prosao. Jedino nisam gledao dali neko of igraca izostaje.

Offline mirko

• Tipster majstor
    • View Profile
« Reply #3 on: 22. Jan 2014. u 17:21:01 »
Slažem se sa tobom, da je možda najsigurniji neki par koji ''osetimo''. Ali opet,ovo nije tema za takve. Sre?no.  ziveli)

Offline flick

• Tipster majstor
  • Ugled: +24/-0
    • View Profile
« Reply #4 on: 22. Jan 2014. u 18:44:35 »
Mirko, ne zamaraj se. Ja sam davno pokusao ali bez uspjeha. Nemoj sebi sjede na glavi pravit. Postujem svakog clana ovog sajta, ali ipak smo mi (balkanci).   

Offline dragangera

• Tipster majstor
  • sve u svoje vreme
    • View Profile
« Reply #5 on: 22. Jan 2014. u 19:12:52 »
Ma kolega Flick , Mirko je dasvim u pravu I ne zamara se. Analize su mozda nsjbitnije. Ali da bi se postavila dobra analiza to se treba prepisati sa nekog sajta gde o svakoj ekipi bas sve prate. A ako prepisem to nije to. Iskreno receno Flick I ovo sto sam napisao ta je kladionice PSK. A nista takoreci nisam umanjio. Da bi postavio neku analizu trebs naci dobar ssjt koji se time bavi I prepisati ono nsjvaxnije. A to nije to. Mozda neko od nad I ims vremena da analuzira po koju utakmicu ali za to treba vremena I da na nekom sajtu procita xasto je ili nije nekome pottebna pobeda koji igrac ne igra I tomr slicno.

Offline flick

• Tipster majstor
  • Ugled: +24/-0
    • View Profile
« Reply #6 on: 22. Jan 2014. u 19:25:03 »
Pa onda se potrudi napisti par recenica o utakmici, makar prepisao. Bez ljutnje ;)

Offline dragangera

• Tipster majstor
  • sve u svoje vreme
    • View Profile
« Reply #7 on: 22. Jan 2014. u 19:40:05 »

Flick druze nema ljutnje. Napisacu svoje misljenje kad procitam sve analize. Jes da zato treba vise vremena ali ubuduce bice OK pa makar I prepisao po neku recenicu. I jazelim da pomognem na neki nacin. Ubuduce kolegr drage postavlham malo duze analize.

Offline mirko

• Tipster majstor
    • View Profile
Odg: ??? ???? ? ?????????...
« Reply #8 on: 22. Jan 2014. u 22:56:30 »
Ma ljudi samo opušteno. Nisam želeo da pravim neku debatu oko ovoga. Samo sam napisao svoje mišljenje.

Po meni analiza nije neko merilo da ?e par biti pogo?en. Može se napisati i nekoliko strana, a niÅ¡ta ne re?i. Nekada u jednoj re?enici se može re?i sve. Ali,onda to nije analiza. To je neki predlog i on treba da bude  u nekoj drugoj temi ili u svom kutku.

Samo da odvojimo te dve stvari i bi?e bolje.

Dragangera, svi mi na neki na?in prepisujemo ono Å¡to pro?itamo, ali svojim re?ima. 

Flick, sede imam odavno... Jedna gore-dole nije problem.

Drago mi je da smo malo razmrdali forum i raspri?ali se. To nam reba.

Pozdrav i sve najbolje svima. 

[/size][size=78%] [/size]

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +47/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Odg: ??? ???? ? ?????????...
« Reply #9 on: 23. Jan 2014. u 01:04:36 »
Da analiza sadrži nekoliko stvari o jednom pa drugom timu, me?usobni skor .... Svaka pomenuta ?injenica ili podatak može nekom pomo?i da se odlu?i za ili protiv pogotovo ako je i sam bio nesiguran. Naravno i najbolja naliza sa tipom ne zna?i i pogodak.

Zato smo pre nekoliko godina i pokrenuli temu kutak, gde bez analize možete postaviti svoj predlog ali ujedno i da vodite statistiku. Time smo ?ini mi se baš svima izašli u susret.

Zaista se trudimo da pravila budu jednostavna a da sve ostane pregledno kako za ljubitelje analiza tako i za one koji prate tipovanja odre?enih ?lanova. Ja sam znao (i to ?u nadalje ?esto ?initi) da napišem u kutku šta igram a trudi?u se da se iste utakmice na?u u analizi (iskreno to mi neuspe baš uvek, jer nestignem da napišem a ne želim da to bude u dve tri re?enice), pa koga interesuje taj ?e pro?itati zašto igram.

Naravno treba malo vremena da se svi priviknemo i na neke sasvim nove stvari, Sorry, only registered users can see this content. Please Login or Register.

PoÅ¡to sad ovo vide i gosti koji nisu registrovani  :) da samo potsetim, Å¡to se viÅ¡e ''razmrda forum'' Å¡to kaže mirko, pre ?emo se naviknuti, pa ?ak i ja imam ponekad malo nedomica da li treba neÅ¡to ili ne a dve nedelje sam ''rasturao forum'' da proverim sve mogu?e opcije, pa Vas u potpunosti razumem.

No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13