Author Topic: Obavezno Pročitati !!!  (Read 985 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +45/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Obavezno Pročitati !!!
« on: 02. Jan 2014. u 14:30:01 »

Poštovani,

novi Forum pruža i nove mogućnosti, ali i dodatnu zaštitu privatnosti i integriteta svakog registrovanog člana. Zato Vas molimo da budete korektni, kako ne bi usledile mere privremenog ili trajnog udaljavanja sa Foruma.

Odredjeni izvodi iz pravilnika se nalaze u svakom Forumu i sadrže detalje koji se posebno odnose za naznačeni Forum.

Opšta pravila

Pored situacija i mogućnosti navedenih u pravilniku koji ste pročitali pri registraciji, posebno upozoravamo na sledeće:

Posetioci koji nisu registrovani imaju veoma ograničen pristup Forumu, pa preporučujemo da se registrujete kako biste pristupili svim temama.

Nemojte otvarati nove teme, ukoliko već postoji tema sa odgovarajućim naslovom. Vašu analizi, mišljenje, pitanje... napišite u odgovarajućoj temi.

Da biste zaštitili  deo teksta da ga mogu videti samo registrovani članovi, obavezno koristite HIDE prečicu

Preuzimanje fajlova iz poruka, mogu da učine samo registrovani članovi sa preko 10 postova.

Svaka postavljena slika kao priložen fajl će dobiti vodeni žig Foruma, čime je obezbedđena zaštita od zlonamernog korišćenja istih. Vaše originalne priložene slike se čuvaju na posebnom mestu.

Svaki član ima mogućnost da Administratoru prijavi temu, post ili privatnu poruku za koju smatra da narušava lični integritet.

Administratori će po potrebi upozoriti svakog člana koji se ne pridržava pravilnika. Svako upozorenje se automatski registruje i u slučaju čestih upozorenja, softver moze doneti odluku o privremenoj zabrani pisanja postova ili privremenom udaljavanju sa Foruma.

Pridržavajte se ovih preporuka i pravilnika koji ste pročitali i time ćete pomoći i nama

Ekipa mojtip.com

« Last Edit: 06. Oct 2015. u 15:58:04 by vojana »
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13