Author Topic: Uopsteno o skracenim uslovnim sistemima  (Read 7335 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline kalimero

• Administrator
  • Ugled: +48/-0
    • View Profile
Re: Uopsteno o skracenim uslovnim sistemima
« Reply #60 on: 11. May 2018. u 14:30:18 »
Evo ti jos jedan sistem, sa manjim brojem kombinacija

Offline Dobrijaner

• Tipster junior
  • **
  • Ugled: +2/-0
    • View Profile
« Reply #61 on: 13. May 2018. u 00:13:52 »
Da dobar je...pregledao sam sve tvoje sisteme koji su mi trenutno dostupni...i generalno mnogo ih je i obuhvatno za svaku vrstu igre i svako ce naci nesto sto mu odgovara...medjutim mnogo ih je i tesko ih je sve isprobat..zahtjeva vrijeme...kad se generalno gleda isplativost sistem se mora isprobat i to na duze vrijeme,nije to ono jednom ga probao nije proslo..trenutno imam tri favorita  koje isprobavam jedan od ta tri je i ovaj sto si sam predlozio 8X1 2/4 8 kom..medjutim volio bih cuti i tvoje iskustvo jer si ti najkomponentniji za to pitanje od ovih dostupnih sistema koji su se tebi pokazali kao sto kazes "dobri i bolji"  koji su se tebi pokazali bolji i na koje igre po nekom tvom iskustvu....

Offline kalimero

• Administrator
  • Ugled: +48/-0
    • View Profile
« Reply #62 on: 13. May 2018. u 13:48:48 »
Mnogo sistema sam isprobao, od kojih se dobar deo pokazao veoma dobro, pogotovo oni sistemi kod kojih je istovetan broj zastupljenosti parova (svaki par ima isti broj tipova). Najcesce sam igrao sistem od 16 parova, 16 komb., 10/16 (5/8+5/8) sa garancijom 4/10 i 16 parova, 20 komb. , 10/16, sa garancijom 4/10. Ove sisteme sam igrao kada sam uspeo da pronadjem 16 sigurnijih parova (po mojoj proceni). Od sistema sa manjim brojem parova svideo mi se sistem od 9 parova, 12 komb., 5/9, sa garancijom 3/5 i sistem od 11 parova, 8/11, sa garancijom 5/8. Neki od ovih sistema su postavljeni na forumu.
P.S. Poslao sam ti na mail sistem 8x1, 12 komb. u excelu, koji mozes koristiti za unos parova i tipova.

Offline Dobrijaner

• Tipster junior
  • **
  • Ugled: +2/-0
    • View Profile
« Reply #63 on: 13. May 2018. u 21:08:09 »
Hvala puno na opseznom odgovoru,inace jako se dugo kladim al u glavnom se igra baziral na na singlove dok je bilo vise vremena za dublje analize parova..sisteme sam igrao jako rijetko,do prije nekog vremena sad tek pocinjem ulaziti dublje u temu...:) i zato te pitam za iskustvo...jos jednom hvala na odgovoru...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13