Author Topic: Uz malo strpljenja i mnogo rada ... do dobitka (prvi deo)  (Read 7845 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +45/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Malo više vremena mi je omogu?ilo da isprobam neke sisteme preko on-line kladionica (iako ih maksimalno izbegavam). U narednih par dana ?u vam objasniti kako uz dobre analize i pripreme do?i do dobitka.

Za sve ove sisteme je neophodno da imate dobar net i strpljenja. Naravno velika je prednost ako utakmice koje ste izabrali možete i da pratite u direktnom prenosu, kako biste mnogo realnije mogli da donosite brze odluke.

Danas ?u Vam objasniti na koji na?in možete do?i do dobitka igraju?i golove u prvom poluvremenu. Ja sam izabrao Tottenham - Chelsea (jer sam zakasnio sa ru?ka da odigram Southamton - Arsenal)

Prvo sam uplatio 2+ prvo poluvreme sa kvotom 2,65 i kako se odmah videlo da se igra otvoreno nisam uplatio 1 gol prvo poluvreme, Å¡to je bila dobra odluka.

Kad je pao prvi gol, odlu?io sam da u 25 minuti pri rezultatu 0:1 uplatim i 3 gola prvo poluvreme. Sa ove dve uplate i da je prošlo samo 2+ ja bih bio u plusu.

Samo tri minuta posle drugog gola kvota na 4+ je dostigla cifru 15,75 iako je do 40 minuta ona bila ve? 25,00 ja sam ipakpristao na manju kvotu, koja je ipak odli?na. Ovim sam sebe doveo u položaj da ako ostane 1:1 budem u minusu 35 dinara ali sam pokrio sve mogu?nosti.

Kad je pao tre?i gol zarada bi bila 800 dinara ali sre?om došao je taj ?etvrti koji je doneo 1500 dinara zarade.
Naravno ako utamnica baš i nekrene u pravcu koji ste o?ekivali (zato je važno da utakmicu možete pratiti preko TV aparata ili interneta) možete uplatiti 0 ili 1 gol ali pratite kvote da budu najmanje 2,00 kako biste bili na nuli ili imali minimalni gubitak.

Napominjem da morate biti veoma pažljivi u izboru utakmica.

Ovo je odigrano u Mozzartu.

Narednih dana ?u Vam pokazati kako igrati tim1 gol i tim2 gol, odnosno utakmicu u kojoj o?ekujete da bude bar jedan gol a da Vam nije bitno koji tim ga postigne. Ovaj sistem zahteva još više strpljenja (ja sam to ve? odigrao na ovoj istoj utakmici dok sam pisao), pa stoga do subote možete da ga vežbate :lach)
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Offline vojana

• Administrator
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Uz malo strpljenja i mnogo rada ... do dobitka (prvi deo)
« Reply #1 on: 02. Jan 2015. u 20:36:47 »
Nadam se da ste bili strpljivi i evo kako sam sistem tim1 gol i tim2 gol odigrao na Tottenham - Chelsea, dok sam pisao gornji post i gledao utakmicu.

Ovde je strpljenje izuzetno važna stvar a druga najbitnija stvar je disciplina. Nikako se nesmete zaletati i morate se pridržavati svega što ste odlu?ili kad ste odredili ovaj vid odigravanja u kladionici.

Prvo izaberite nekoliko utakmica u kojima ste ube?eni da ?e jedan od timova dati gol, odnosno da se ne?e završiti 0:0. Naravno taj izbor zavisi samo od Vas, ali kao što sam ve? napisao nije samo statistika osnovna i najbitnija stvar.

Gledaju?i kako padaju golovi u utakmici odlu?io sam da još jednom rizikujem (kad je ve? bilo dobitka) i da uplatim da ?e slede?i gol dati gost ali sam uplatio da ?e gol posti?i i doma?in (razlika od dva minuta je bila samo zbog promene i nepostojanja kvote za doma?ina).

Kao Å¡to vidite za Chelsea je bilo 3,50 a za Tottenham 9,00 i bilo ko da je postigao (naravno meni bi bolje bilo da je to uradio Tottenham) svakako ?e biti u plusu. Ovo je bio zaista veliki rizik koji sam prihvatio samo zato Å¡to sam ve? imao dobitak.

Dakle kad izaberete utakmice veoma strpljivo trebate sa?ekati ?esto i do njenog 60 minuta a da nijedan tim nepostigne gol. Od tog minuta na velikom broju utakmica kvote za postizanje golova prelaze 2,00. Tu je vaoma bitno pratiti i izmene koje vrše treneri, jer ubacivanje novih igra?a ?esto prouzrokuje i promenu u rezultatu (ne uvek, zato podvla?im ?esto). Kako sam napomenuo kako ve? jednom timu postizanje gola pre?e kvotu 2,00 Vi ste u dobitku bilo kaja strana da ga postigne, samo je u pitanju trenutak koji ?e te izabrati.

Za subotu ?u izabrati nekoliko utakmica i to ?u postaviti sutra u mom kutku a Vi procenite nakon toga da li zaista ima ne?ega u ovom Å¡to piÅ¡em, ali svakako ovo ne?e Å¡koditi nikom ... a možda nekom i pomogne  :lach)

Dva najja?a oružja svakog kladioni?ara su disciplina i strpljenje.

No title

Offline mirko

• Tipster majstor
  • Ugled: +46/-0
    • View Profile
Odg: Uz malo strpljenja i mnogo rada ... do dobitka (prvi deo)
« Reply #2 on: 03. Jan 2015. u 13:04:36 »
Svaka ?ast Vojo.... respe)

Strpljenje i samodisciplina su najvažniji u kla?enju i ne treba igrati na silu, ?isto da se nešto igra i da se vadi...

« Last Edit: 03. Jan 2015. u 13:06:35 by mirko »

Offline vojana

• Administrator
    • View Profile
    • www.mojtip.com
« Reply #3 on: 03. Jan 2015. u 14:18:15 »
Tako je mirko. Ja ?u i danas sa;ekati da vidim šta ?e uopšte biti u on-line kla?enju, koje utakmice mogu da gledam....

Što se ti?e utakmica koje igram tim1 gol i tim2 gol može se desiti da u svakoj bude ve? u prvom polvremenu postignut gol ili na samom po?etku drugog i u tom slu?aju ve? u startu ne?u igrati taj tip. Prvi put kad sam pratio mogu?nost ovih tipova tek na 6 utakmici mi se ukazala prilika i tog vikenda od 10-14 utakmica samo tri puta sam imao tu mogu?nost, dva puta bih bio uspešan a jednom se završilo 0:0.

Ima jedna dobra stara izreka:"Nije Muju majka klela što se kladio, ve? što je pokušao da se vadi"
No title

Offline srećko

• Tipster junior
  • **
  • Ugled: +15/-0
    • View Profile
« Reply #4 on: 07. Jan 2015. u 20:45:33 »
nije ovo lose vojo, ali zar nije bolje igrati 1 gol gde je kvota na pocetku utakmice oko 2.5 pa i veca a onda cekati 15 minuta i docekati kvotu na dva gola od preko 3 i onda svakako pokrivas uplatu a retko se desava 3 i vise golova

Offline vojana

• Administrator
    • View Profile
    • www.mojtip.com
« Reply #5 on: 10. Jan 2015. u 12:33:43 »
To je trebalo da bude slede?e moje objašnjenje. Naime u zavisnosti od kladionica koje imate u svom gradu postoji opcija i za to odigravanje.

U balkan Betu postoji tip PP1-2 gola i kvote su redovno preko 1,50 (danas je Chelsea 1,55) a u Mozzartu imate 2-3 gde je kvota na istoj utakmici 2,75. U prvoj uplati 200 u drugoj 100 i ako bude bar jedan gol a ne viÅ¡e od 3 onda si u dobitku, ?ak ako bude 1:1 , 2:0 ili 0:2 imaÅ¡ dobitak na oba tiketa  :lach) . Istina u ovom slu?aju moraÅ¡ unapred uplatiti u prvoj kladionici ali verovatno postoji neka u kojoj postoji web uplata i za 1-2 gola u prvom poluvremenu, pitanje je samo kolika je kvota.

Raspon opcija na ovakvo tipovanje je veliki. Bitno je paziti na kvote i zaista pratiti susrete i to na televizoru jer recimo u Mozzartu kad ima prenos on kasni i do 10 sekundi, taman da zabrane uplatu pred dosušen penal ili tome sli?no.
No title

Offline jorgul

• Tipster majstor
  • Ugled: +11/-0
    • View Profile
« Reply #6 on: 10. Jan 2015. u 16:06:41 »
To ima smisla samo ako bude tacno 2 gola na utakmici. Sa kvotama 1,55 i 2,75 si u minusu,ako bi se odradila optimalna raspodela uplate .. Ako ces favorizovati jedan tip ( uplata 200 na prvi tip,optimalno bi bilo 192,prema 100 na drugi,optimalno bi bilo 108) ,u slucaju da bude 1 gol imas 310-300=10necega ,ili 3% zarade.. ako bude 3 gola,onda si u minusu 8% ,dobitak 275-uplata 300...da ne spominjemo 0:0 ili 4 gola u poluvremenu,sto se desava retko,ali se desava..po meni bolje,onda tih 300 necega za uplatu sacuvati do 10-12 minuta ionda je kvota oko 1.35 na 1+ u prvom poluvremenu ... ovo je kvota iz meridijana u 10.minutu

Offline vojana

• Administrator
    • View Profile
    • www.mojtip.com
« Reply #7 on: 10. Jan 2015. u 18:16:38 »
Da u pravu si ja sam nabrzaka malo prera?unao, ustvari sve je zavisno od veli?ine kvote.
Tako na primer u Mozzartu pri rezultatu 0:0 u viÅ¡e od 50% utakmica ve? u 25 minuti imate kvote preko 2,00 za slede?i gol postiže tim1 ili tim2 i sve ustveri zavisi od ravoja na terenu, Å¡to je viÅ¡e Å¡uteva na gol to se sporije podižu kvote.  tu i nije bitno ko ?e ga posti?i i koliko golova ?e biti, bitno je da bude taj jedan. tako od engleza u Shampionchipu ili 1Diviziji baÅ¡ morate biti baksuz da na izabranoj utakmici da poluvreme bude 0:0 i da se tako i zavrÅ¡i.

No title

Offline jorgul

• Tipster majstor
  • Ugled: +11/-0
    • View Profile
« Reply #8 on: 11. Jan 2015. u 21:53:55 »
Nije poenta u tome da nisi dobro proracunao uplate,nego hocu da kazem da u live kladjenju ne vredi igrati te kombinacije,pokrivati dve igre ... u 25. minutu kod rezultata 0:0 kvota na vise od 0.5 u prvom poluvremenu je minimum 1.5 ,sad onako iz glave pricam,ali je tu negde i ne zavisi bas mnogo od brojeva suteva na gol,nego od pocetne kvote za tu utakmicu... i bolje je to uplatiti nego podeliti uplatu na dva tipa sa kvotom nesto preko 2 ..

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13