Author Topic: Iznena?enja  (Read 1779 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline laki luzer

• Sistem Tipster
  • Ugled: +26/-0
    • View Profile
Iznena?enja
« on: 24. Jan 2015. u 22:44:23 »
Morao sam ovo danas zabilježit na neki na?in.
Naši komentatori ?esto govore koliko je ovaj FA-Kup važno i prestižno takmi?enje, a da li je to zaista tako, ne znam, prema ovim rezultatima procijenite sami.

Offline vojana

• Administrator
  • Ugled: +46/-0
    • View Profile
    • www.mojtip.com
Odg: Iznena?enja
« Reply #1 on: 28. Jan 2015. u 19:06:34 »
FA je zaista važan, zato i ima toliko iznena?enja. Naravno postoje klubovi kojima je bitnije prvenstvo ali i timovi koji u najja?im sastavima nastupaju.

koliko se truda ulaže, mogao se videti ako ste gledali Rochdale-Stoke. Doma?ini izgiboše na terenu, pa ?ak i kad su gubili sa 3:0.

Å to se Chelsea ti?e, pa recimo Venger nikad nije izveo toliko slabiji sastav pa ma o kom protivniku bilo re?, pre se opredeljivao da u drugom poluvremenu zameni klju?ne igra?e a ne ko Mourinho da ih uvodi kad zagusti.

Mene mnogo viÅ¡e brine to Å¡to se slabiji klubovi opredeljuju za (u pravom smislu te re?i) bunkere i onda iz neke kontre ili prekida postižu gol. Znam ja da je i to fudbal ali meni zaista pretstavlja problem i (nervira me) a i ?esto se deÅ¡ava (i to je sve ?eÅ¡?e) da ima malo golova ili ?esto bude iznena?enja. kako onda mi da budemo uspeÅ¡ni  :cool)
No title

Slanjem SMS poruke mozete podrzati rad Foruma mojtip.com

SRBIJA:  FO MOJTIP na 1310

CRNA GORA: TXT TIKET na 14741

SLOVENIJA:  TXT MTIKET na 3838

MACEDONIA:  TAP MTIKET na 141551

Offline laki luzer

• Sistem Tipster
    • View Profile
« Reply #2 on: 28. Jan 2015. u 21:24:13 »
Od ovih utakmica gledao sam prenos Manchester City-ja, i zaista je igrao u trenutno najboljem sastavu,
koliko se sje?am nije igrao Yaya Toure zbog obaveze u afri?kom kupu nacija i Klishi umjesti kojeg je igrao ništa slabiji Kolarov.
Rezime utakmice ukratko bi bio, City je igrao, a Middlesbrough davao golove.  :lach)

Offline Dacha

• Administrator
  • Ugled: +15/-0
    • View Profile
« Reply #3 on: 28. Jan 2015. u 21:53:54 »
? ??? ???????? ???? ??? ?????????? (????????? ??? ??, ????????? ????).

???? ????, ????? ?? ????????? ??? ????????.

Offline laki luzer

• Sistem Tipster
    • View Profile
« Reply #4 on: 06. Apr 2015. u 23:05:32 »
Crystal Palace - Manchester City 2:1

Ne može se re?i da je senzacija, ali iznena?enje svakako jeste.
Višestruko teži (?itaj skuplji) tim gubi od ekipe koji mu je prošle godine donio titulu igraju?i sa Liverpulom 3:3.
Da li je to nagrada ili ne, to ne možemo znati, ali mi je malo ?udna pozicija golmana kakav je Harts kod slobodnog udarca u momentu kad je Palas ve? vodio sa 1:0.

https://www.youtube.com/watch?v=cZ5txysZ1vc

Offline laki luzer

• Sistem Tipster
    • View Profile
« Reply #5 on: 18. Sep 2015. u 18:33:57 »
Dinamo - Arsenal 2:1

Ja se dobro sje?am nastupa klubova iz bivše Jugoslavije na evropskoj sceni. Kad se sagledaju sve okolnosti, može se re?i da i nismo imali veliki uspjeh, iako nam je liga bila jaka, igra?i nisu mogli vani prije napunjenih 28 godina, fudbaleri su bili manje pla?eni a i nagrade za pobjede, prolaze i titule u Evropi nisu ni blizu današnjih.
Stoga, mogu slobodno re?i da ovaj rezultat, kao i npr. Sampdorija - Vojvodina 0:4, vrije?aju moju inteligenciju i pitam se da li bi danas jedan Kasijus Klej mogao izgubiti me? od nekog amatera kokuza.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13