Author Topic: 12.3.2013. Željezni?ar - Sarajevo  (Read 704 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline HaRe

• Tipster junior
  • **
  • Ugled: +2/-0
    • View Profile
12.3.2013. Željezni?ar - Sarajevo
« on: 12. Mar 2014. u 12:45:38 »
18:00, Željezni?ar - Sarajevo, tip: manje od 2.5 gola, @1.65, bet-at-home

121. sarajevski gradski derbi odigrat ?e se ve?eras na stadionu Grbavica sa po?etkom u 18:00. Bit ?e ovo prva utakmica ?etvrtfinala bosanskohercegova?kog kupa, a kao što to po pravilu biva, me?evi u knock-out fazi ne obiluju nekom ljepotom, pa sumnjam da ?e to biti i ve?eras, a realno govore?i dobri me?evi ovih ekipa u zadnje vrijeme se mogu nabrojati na prste jedne ruke. Sarajevo se dobro poja?alo na zimskoj pauzi, doveli su igra?e koji u ovoj ligi mogu napraviti prevagu. Atmosfera je malo poljuljana remijem protiv Olimpica na Koševu u nedjelju kada je najmla?i sarajevski prvoligaš uspio otkinuti bod, ali je u prvom poluvremenu mogao primiti najmanje ?etiri komada, me?utim napada?i bordo mom?adi su bili veoma neprecizni. Koliko je to bitno za ve?erašnju utakmicu, vidjet ?emo, a da li je Robert Jarni uspio psihi?ki vratiti vjeru u ekipu tako?er ostaje da se vidi. Teren na Grbavici nije dobar, moglo se to vidjeti u subotnjem duelu Željezni?ara i Zrinjskog, plus važnost utakmice, mislim da ?emo teško vidjeti tri ili više golova, s toga tip manje od 2.5 gola.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13